top of page

MUZYCY

CZYLI POZNAJCIE NASZ ZESPÓŁ!

zespół country

kAROLINA bUŁAS

śPIEW

MANDOLINA

 GITARA AKUSTYCZNA

Liderka zespołu. Wokalistka o czystym i barwnym głosie oraz świetnym poczuciu rytmu, która akompaniuje sobie na gitarze oraz, jako jedna z nielicznych osób w Polsce, na mandolinie. Na swoim koncie ma setki występów, w Polsce jak i za granicą, oraz wiele nagród muzycznych.
To właśnie Karolina tworzy trzony większości autorskich piosenek zespołu, często odpowiadając za melodię i teksty. Oprócz działalności z Lucky Ones koncertuje z zespołem Stacja Folk i udziela lekcji gry na mandolinie. 

DSC_9859a.jpg

pIOTR tRELA

GITARA PROWADZĄCA

CHÓRKI

Gitarzysta elektryczny o wieloletnim doświadczeniu scenicznym, z łatwością improwizujący w wielu stylach muzycznych. Jego uwielbiane przez fanów solówki charakteryzują się melodyjnością, ale pokazują też niezwykłą sprawność techniczną. W czasie koncertów często wychodzi do publiczności, porywając do tańca nawet tych najbardziej opornych słuchaczy. Wspiera zespół także śpiewając chórki.

zespół bluesowy
zespół country

pAWEŁ pIEKARSKI

ŚPIEW

GITARA AKUSTYCZNA

Wokalista o silnym i uwodzicielskim głosie.

W zespole odpowiada za gitarę rytmiczną i chórki, ale często śpiewa także główny wokal. Jego kompozycje i teksty mają wielu wielbicieli, o czym świadczą śpiewający razem z nim słuchacze koncertu. Jest także członkiem zespołu Kwiat Jabłoni, śpiewa w Studio Accantus oraz występuje
z, powstałą z jego inicjatywy, grupą Syreny.

TOMEK ZAWADZKI

GITARA BASOWA

Odpowiada za niskie tony w zespole. Znany nie tylko z precyzyjnych dźwięków, lecz także ze swojego niepowtarzalnego ruchu scenicznego. Na basie udziela się też w znanym punkowym zespole
The Bill. Jako muzyk sesyjny występował z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej i ma na koncie ponad 30 nagranych płyt w różnych stylach. 

zespół na eventy
oprawa muzyczna imprez

JAREK CIEŚLAK

PERKUSJA

Nieustający poszukiwacz nowych i ciekawych rytmów, specjalista od instrumentów perkusyjnych, przez lata grający w wielu składach, m.in. Stilo czy Outsider. Jego doświadczenie studyjne sprawiło, że w Lucky Ones często odpowiada za miksy i master piosenek. To właśnie u Jarka w salce powstawały pierwsze nagrania, a do dziś odbywają się tam próby zespołu. Wraz z Tomkiem, tworzy niezwykle zgraną sekcję rytmiczną, przy której trudno nie dać się ponieść!

bottom of page